Aplica online si da-ne de stire ca vrei sa ni te alaturi!

Job-uri disponibile

Ana Pan isi mareste echipa si este in cautarea unui coleg/unei colege pentru departamentul nostru de Marketing pe rolul de E-Commerce Specialist.

Dorim sa intregim acesta echipa minunata cu colegi care sa impartaseasca valorile companiei: entuziasm, responsabilitate, calitate, spirit de echipa, evolutie continua, respect pentru traditie si integritate.

Asa ca daca ai:
• Experienta de minimum 3 ani in E-commerce;
• Experienta intr-un domeniu asemanator cu cel al companiei reprezinta un avantaj;
• Cunostinte excelente in Digital Marketing (SEO, PPC, Social Media);
• Cunostinte bune de utilizare a platformelor de e-commerce;
• Absolvent de studii superioare si/sau master in domeniu (ex: Marketing, Comunicare si Relatii Publice, Publicitate).

Te asteptam in super echipa noastra!
Vei fi responsabil de:
• Dezvoltarea si implementarea strategiei de Ecommerce (80% User Experience & 20% Digital Marketing) pentru cresterea vanzarilor in Eshop anapan.ro;
• Coordonarea operationala a eshop-ul anapan.ro;
• Administrarea platformele digitale Ana Pan (Prestashop, Charisma) si oferirea de suport in dezvoltarea strategiilor de optimizare a vanzarilor online;
• Dezvoltarea strategiei de CRM pentru atragerea de noi clienti si loializarea celor existenti;
• Identificarea si analizarea trendurilor din industrie si de consum si propunerea de solutii pentru imbunatatirea activitatii si pozitionarea competitiva in piata;
• Oferirea de suport in dezvoltarea campaniilor de marketing digital cu sprijinul agentiei digitale (Google Ads);
• Oferirea de suport dezvoltarea strategiei de SEO pentru paginile web Ana Pan;
• Realizarea de activitati de raportare.

Iti vom oferi:
• Un mediu de lucru dinamic, cu o echipa entuziasta si foarte bine pregatita profesional;
• Training-uri pentru perfectionarea abilitatilor profesionale si personale;
• Daca esti pasionat de lectura iti oferim abonament gratuit in platforma Bookster;
• Bonus de recomandare, daca ne recomanzi o persoana cel putin la fel de super ca tine pentru angajare in Ana Pan;
• Reducere la produsele noastre delicioase;
• Decont transport si tichete de masa.

Ana Pan isi mareste echipa si este in cautarea unui coleg/unei colege pentru departamentul nostru de Marketing pe rolul de Content & Social Media Specialist.

• Experienta de minimum 1 an pe un post similar;
• Experienta intr-un domeniu asemanator cu cel al companiei (reprezinta un avantaj)
• Abilitati excelente de utilizare a platformelor Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin
• Cunostinte minime de utilizare Photoshop
• Si esti absolvent de studii superioare si/sau master in domeniu (ex: Marketing, Comunicare si Relatii Publice, Publicitate)

• Dezvoltarea si implementarea calendarelor de comunicare pentru conturile de Social Media
• Dezvoltarea de subiecte de content marketing relevante in scopul de a atrage noi clienti
• Optimizarea conturile brandului pe fiecare platforma: Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube (imagini, materiale video, texte) pentru a creste vizibilitatea content-ului social al companiei
• Analizarea indicatorilor specifici si transmiterea rapoartelor periodice catre managerul de departament
• Realizarea activitatilor de comunicare : texte pentru brosuri, descrierea produselor, newsletter (intern & extern)
• Participarea la realizarea materialelor grafice pentru promovarea produselor.

• Decont transport, tichete de masa, prima de Sarbatori.

Suntem in cautare de Asociati Vanzari/Barista pentru locatiile noastre din:
- Bd. Ion Mihalache (intersectia Str. Turda cu Bd. Ion Mihalache), sector 1
- Str. Traian (statia de metrou Obor), sector 2
- Nerva Traian, sector 3
- Mall Vitan, sector 3
- Baneasa ( Soseaua Bucuresti – Ploiesti), sector 1
- Calea Dorobanti, sector 1

Program de lucru difera in functie de locatie:
- 12/24 (o zi cu o zi)
- 2 schimburi 8h/schimb 5 zile pe saptamana cu 2 zile libere (08:00-16:00/ 14:00-22:00)

Dorim sa intregim acesta echipa minunata cu colegi care sǎ impartaseasca valorile companiei: entuziasm, responsabilitate, calitate, spirit de echipa, evolutie continua, respect pentru traditie si integritate. Asa ca daca te regasesti in aceste valori, aplica fara grija!

Impreuna cu echipa ta vei fi responsabil de:
• Vanzarea gamei noastre de produse de cofetarie, patiserie, panificatie si fresh food;
• Prepararea produselor din cafea;
• De interactiunea cu clientii si de mentinerea magazinelor la standardele companiei.

Pachetul nostru de beneficii include:
• Tichete de masa;
• Decont transport;
• Prima de Sarbatori;
• Training-uri pentru perfectionare a abilitatilor profesionale si personale;
• Posibilitate de promovare pe un rol de coordonare in functie de rezultatele profesionale;
• Bonus de recomandare – Ne recomanzi un prieten/vecin/amic la fel de talentat ca tine si noi iti apreciem ajutorul!
• Cu singuranta nu o sa rezisti produselor noastre delicioase, asa ca poti sa achizitionezi produse din diverse promotii!

Daca iti pare interesanta propunerea noastra, ne poti contacta la tel: 0739 835 601 sau ne poti trimite aplicatia ta la adresa: talent@anapan.ro !

Ana Pan isi mareste echipa! Vino si tu in familia noastra!
Angajam Ajutor de bucatar pentru locatiile noastre Ana Baking&Co din Plaza Mall (sector 6), Vitan Mall (sector 3) si Calea Dorobanti (sector 1)
Postul implica deplasari in toate cele 3 locatii prin rotatie.
Program de lucru: 8.00-16.30 (5 zile lucratoare cu 2 zile libere)
Descrierea jobului:
- Preparea produselor Ana Pan conform retetelor noastre;
- Mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor;
- Participarea la determinarea necesarului de materii prime;
- Mentinerea curateniei in bucatarie.

Formular